Enorme toeloop van jeugdspelers

(Last Updated On: 7 september 2018)

STOP 🚦

Ook de afgelopen weken heeft er een enorme toeloop van jeugdspelers naar onze club plaatsgevonden. Bij het plaatsen van deze spelers in de teams hebben we steeds vaker NEE moeten verkopen. Gezien de beperkingen van onze accommodatie zien we ook geen mogelijkheden om het aantal teams nu nog verder uit te breiden. Dit betekent nu een ledenstop voor de categorieën JO11 tm JO19 met uitzondering van de JO13 (geboren in 2006) en de MO15 (meidenteam). Aanmelden om mee te trainen bij de JO7 (mini pupillen) tm JO10 kan nog wel. Na de winterstop zullen we hier ook nieuwe teams voor de voorjaarscompetitie (trachten) in (te) schrijven. Als club vinden we het bijzonder jammer dat we enthousiaste jeugdspelers die “met plezier naar kwaliteit” binnen onze club lekker een balletje willen trappen moeten teleurstellen. Rond de winterstop zullen we de ontstane situatie heroverwegen.

De Jeugdcie van FCV-Venlo

 

Terug

X