Commissies

Sponsorcommissie

Naam Functie Mailadres
Gino Brueren Voorzitter G.Brueren@bouten-kozijnen.nl
Pascal Holthuijsen Secretaris pascal@holthuijsen.net
Jan-Pieter Leenders Commissielid jpleenders@home.nl
John Lenders Commissielid johnlenders10@gmail.com
Jordan Wilbers Commissielid Jordanwilbers30@gmail.com
Rogier van Went Commissielid info@braind.nl
Stan Theelen Commissielid stantheelen9@gmail.com
Rene Boitelle Adviseur r.boitelle@bouten-kozijnen.nl
Chiel van Rijn Adviseur chielvanrijn@ziggo.nl
Jean van Wijlick Adviseur jean@jlvanwijlick.nl

Voetbaltechnische zaken sen. (incl. doorstroming A-jeugd)

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Paul Mestrum Techn.Coörd.selectie paul_mestrum@hotmail.com 06-10830772
Bert Vercoulen Klankbord bert.tineke@home.nl 06-52401912

Jeugdcommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Vacature Jeugdvoorzitter voorzitter.jeugd@fcv-venlo.nl
Rob Terhaag Wedstrijdsecretaris robterhaag@telfort.nl 06-37564254
Hai van Rensen Materialen/Kleding h.vanrensen@ziggo.nl 06-13322538
Gé Driessen Coördinator MO15 driessen.s.g@home.nl 06-20479926
John Lenders Coördinator JO19/JO17 johnlenders10@gmail.com 06-15905305
Jean van Wylick Coördinator JO15, JO13, JO12 en JO11 jean@jlvanwijlick.nl 06-81400699
Ricko Ceton Coördinator JO10, JO9 en JO8 ricko_ceton@hotmail.com 06-31972411
Hai van Rensen Coördinator JO7 (incl overgang JO8) h.vanrensen@ziggo.nl 06-13322538

Commissie seizoensafsluiting (vh. Festivalcommissie)

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Ron Vercoulen Voorzitter ron.vercoulen@hotmail.com 077-3520777
Gino Brueren Commissielid gino_brueren11@hotmail.com 06-18993110
Ruud van Rijn Commissielid ruudvanrijn_87@hotmail.com 06-27621985
Bert Vercoulen Commissielid bert.tineke@home.nl 06-52401912
Jordan Wilbers Commissielid Jordanwilbers30@gmail.com 06-83507733
Piet Timmermans Commissielid accommodatie@fcv-venlo.nl 077-3510782

Jeugdsportkampcommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Marc Slaats Kampleider marc.slaats@home.nl 06-38600060
Patric Vosbeek Kampstaf patric.peggy@home.nl 06-51611445
Rob Bergmans Kampstaf rmmbergmans@gmail.com 06-10329424
Leon van Niekerken Kampstaf leonaudrey@kpnmail.nl 06-40676393
Frank Heuts Kampstaf pheuts@gmail.com 06-52033788
Michel van Elderen Kampstaf michel@wvanelderen.nl 06-51352058
Ton Gielen Kampstaf tongielen@home.nl 06-31000134

Kiencommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Frank Jacobs Voorzitter jacobs238@zonnet.nl 06-15285462
Saskia Simons Commissielid Spookje1@hotmail.com 06-43233558
Pam Jansen Commissielid
Paul Mestrum Commissielid paul_mestrum@hotmail.com 06-10830772
Yolanda Smith Commissielid e.p.smith@home.nl 077-3541119
Sandra Gdanitz Commissielid

Toernooicommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Bert Vercoulen Voorzitter bert.tineke@home.nl 06-52401912
Marjo Theelen Commissielid fcv.toernooien@hotmail.com 077-3548564
Marian Achten Commissielid marianachten@hotmail.com 077-3549015
Ton Gielen Commissielid ton_gielen@hotmail.com 077-3871291

Kantine

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
René Stoter Contactpersoon kantine FCV voorzitter@fcv-venlo.nl 06-52568004

Overigen

Welkom heej beej FCV-team

Naam Naam
Annemie de Grood Marianne Hendrikx Bloemendal
Claudia Buskens Nazan Schillings
Jacqueline Boonen Richard de Grood
Peter Driessen (thuiswedstrijdplanning)