Coppus Carwash nieuwe Briljant Sponsor Plus!

(Last Updated On: 26 oktober 2021)
Jullie hebben het vast al gezien op ons sportpark, maar we zijn verheugd om ook langs deze weg bekend
te maken dat Coppus Carwash zich voor de komende vijf jaar aan onze vereniging heeft verbonden als
Briljant Sponsor Plus. Coppus Carwash is dé grootste carwash van Venlo en is zeven dagen per week geopend. Bovendien kun je na iedere wasbeurt geheel kosteloos gebruik maken van de stofzuiger waardoor jouw auto er weer uit ziet als nieuw.
Als welkomsactie kunnen alle leden van FCV-Venlo éénmalig gratis de auto laten wassen. Hiervoor kunnen jullie achter de bar een voucher ophalen. Tevens worden er door Coppus Carwash voor alle leden waspasjes beschikbaar gesteld. Bij iedere wasbeurt wordt er 10% van het betaalde bedrag gedoneerd aan onze vereniging.
Stijn en team, hartelijk dank voor de steun aan onze vereniging en tot FCV!

Terug

X