Dames 1 versterkt jeugdkader

(Last Updated On: 10 juni 2020)
In 1971 hadden we bij FCV al de primeur! In die tijd gingen Corry Houben en Diny Linders als eerste gediplomeerde jeugdtrainsters aan de slag bij onze club.

Anno 2020, wat vooralsnog voetbaltechnisch niet spectaculair de boeken in gaat, hebben we wederom leuk nieuws op dit vlak:
Dat het damesvoetbal binnen onze club al goed gesetteld is met 2 senioren en 3 jeugdteams mag voor niemand meer een verrassing zijn. Vandaag maakten Sanne Hermans en Anouk Burhenne bekend graag wat voor de jeugd te willen doen. Beiden dames, respectievelijk coachend en spelend bij Dames 1, gaan volgend jaar aan de slag bij de JO13-2 om er samen met Baer Hendrikx een leuk jaar van te maken. 
Wij zijn erg blij met deze stap en hopen dat meerdere spelers/speelsters dit goede voorbeeld volgen!

Terug

X