Rob Collin nieuwe jeugdvoorzitter FCV-Venlo…

(Last Updated On: 28 augustus 2019)

Tijdens de jaarvergadering later dit jaar zal Rob Collin worden voorgedragen als kandidaat voor het bestuur van FCV, met de ambitie om de rol van jeugdvoorzitter te gaan vervullen. Deze 41-jarige ras FCV’er is al meer dan 35 jaar actief lid van FCV en momenteel als speler van het 5e elftal te ‘bewonderen’. Via zoon Noud, nog niet zo heel lang geleden ons 650e lid, kwam Rob ook als vrijwilliger bij onze jeugdafdeling terecht. Rob zal per direct, in het kielzog van Bert Vercoulen en de jeugdcoördinatoren, betrokken worden bij de diverse overlegstructuren en gedoseerd wegwijs worden gemaakt binnen onze jeugdafdeling. Uitgangspunt is dat Rob zich met name op het organisatorische deel zal gaan richten. Rob is samen met partner Francien, dochter Tessa en zoon Noud woonachtig te Venlo. In het dagelijks leven is Rob als wetenschapper verbonden aan het Radboud Universitair Medisch Centrum, alwaar hij leiding geeft aan een onderzoeksgroep die zich bezighoudt met de ontwikkeling van nieuwe behandelingen voor erfelijke blindheid. Naast zijn grote passies (gezin, werk en voetbal) houdt Rob van het bereiden alsook zelf nuttigen van culinaire gerechten bij kookclub KZN en probeert hij regelmatig te pieken of te misèren bij zijn kaartclub.

Veel mensen binnen de club kennen Rob natuurlijk al langer en diegenen die hem nog niet kennen zullen hem op of langs de velden vast snel gaan ontmoeten in zijn nieuwe hoedanigheid. FCV is alvast erg verheugd deze belangrijke rol op deze zeer gewenste manier te kunnen invullen en we wensen Rob dan ook heel veel plezier en succes toe.

 

Terug

X