Commissies

Sponsorcommissie

Naam Functie Mailadres
Gino Brueren Voorzitter G.Brueren@bouten-kozijnen.nl
Pascal Holthuijsen Secretaris pascal@holthuijsen.net
Jan-Pieter Leenders Commissielid jpleenders@home.nl
John Lenders Commissielid johnlenders10@gmail.com
Jordan Wilbers Commissielid Jordanwilbers30@gmail.com
Rogier van Went Commissielid info@braind.nl
Stan Theelen Commissielid stantheelen9@gmail.com
Rene Boitelle Adviseur r.boitelle@bouten-kozijnen.nl
Chiel van Rijn Adviseur chielvanrijn@ziggo.nl
Jean van Wijlick Adviseur jean.van.wijlick@hopprwifi.nl

Wedstrijdsecretaris

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Rob Terhaag Wedstrijdsecretaris robterhaag@telfort.nl 06-37564254

Voetbaltechnische zaken sen. (incl. doorstroming A-jeugd)

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Paul Mestrum Techn.Coörd.selectie paul_mestrum@hotmail.com 06-10830772
Bert Vercoulen Klankbord bert.tineke@home.nl 06-52401912

Jeugdcommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Rob Collin Jeugdvoorzitter voorzitter.jeugd@fcv-venlo.nl 06-28948854
Hai van Rensen Coördinator JO7 h.vanrensen@ziggo.nl 06-13322538
Ron Joosten Coördinator JO9 & JO8 ronjoosten85@gmail.com 06-52153160
Funs Wekking Coördinator JO11 & JO10 funswekking@hotmail.com 06-51590682
Luuk Hensen Coördinator JO13 & JO12 luuk.hensen@gmail.com 06-19997480
Sjoerd van Rensch Coördinator JO15 sjoerdvanrensch@hotmail.com 06-52614832
Pascal Somers Coördinator JO17 & JO19 pascal.somers@nl.abnamro.com 06-20502909
Monique Griffin Coördinator MO griffinms@hotmail.com 06-13322538

Commissie seizoensafsluiting (vh. Festivalcommissie)

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Ron Vercoulen Voorzitter ron.vercoulen@hotmail.com 077-3520777
Gino Brueren Commissielid gino_brueren11@hotmail.com 06-18993110
Ruud van Rijn Commissielid ruudvanrijn_87@hotmail.com 06-27621985
Bert Vercoulen Commissielid bert.tineke@home.nl 06-52401912
Jordan Wilbers Commissielid Jordanwilbers30@gmail.com 06-83507733

Jeugdsportkampcommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Marc Slaats Kampleider marc.slaats@home.nl 06-38600060
Patric Vosbeek Kampstaf patric.peggy@home.nl 06-51611445
Leon van Niekerken Kampstaf leonaudrey@kpnmail.nl 06-40676393
Frank Heuts Kampstaf pheuts@gmail.com 06-52033788
Michel van Elderen Kampstaf michel@wvanelderen.nl 06-51352058
Guus van Rensen Kampstaf guusvanrensen@hotmail.com 06-23577376

Kiencommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Saskia Simons Commissielid Spookje1@hotmail.com 06-43233558
Paul Mestrum Commissielid paul_mestrum@hotmail.com 06-10830772
Yolanda Smith Commissielid e.p.smith@home.nl 077-3541119

Sinterklaascommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Saskia Simons Commissielid Spookje1@hotmail.com 06-43233558

Toernooicommissie

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
Arie van der Weiden Voorzitter toernooicommissie@fcv-venlo.nl 06-81099047
Jeroen van der Goot Commissielid Jeroen_van_der_goot@hotmail.com 06-16000316
Pascal Liesting Commissielid liestingdakwerken@hotmail.com 06-12434019
Roland Custers PR en Marketing adv. info@rrgroup.nl 077-3528666

Kantine

Naam Functie Mailadres Telefoonnr
René Stoter Contactpersoon kantine FCV voorzitter@fcv-venlo.nl 06-52568004

Overigen

Welkom heej beej FCV-team

Naam Naam
Annemie de Grood Hans Theeelen
Arianne Trienekens Marc Slaats
Jacqueline Boonen Richard de Grood
Susan Slaats Bert Vercoulen
Peter Driessen (thuiswedstrijdplanning)  

 

X